O focení

Celý proces focení trvá cca 1-2 hod dle vybraného balíčku. Vše je přizpůsobeno potřebám vašich mazlíčků a vám, s ohledem na jejich i vaši bezpečnost. Vždy se snažím, aby to pro vaše miláčky bylo zábavné a aby se cítili dobře.

Vaši pejskové nemusí na focení umět žádné speciální povely ani cviky, i když je to samozřejmě výhodnou. Postačí, když si s sebou vezmete jejich oblíbenou hračku nebo pamlsek. Pejsky je potřeba předem vyběhat a vyvenčit, aby s námi chtěli spolupracovat.

V případě focení koní je důležité, aby na místě byl majitel koně a pokud je to v jeho možnostech i další pomocník. Samozřejmě i koníka je potřeba předem opohybovat, aby nebyl příliš nabitý energií.

Po vyfocení vašich mazlíčků vám do 2 dnů předložím tzv. "náhledové" fotografie ( fotografie ve zmenšeném formátu a nijak neupravené), z nichž si dle vámi vybraného balíčku vyberete určený počet fotografií, které vás nejvíce osloví. ( případně po domluvě mohu udělat předvýběr a doporučit vám z mého pohledu ty nejlepší fotografie ). Ale nebojte, pokud se vám bude líbit více fotografií než je uvedeno v balíčku, který jste si objednali, není žádný problém si fotografie přiobjednat. Následně dojde k úpravě a retuši vybraných fotografií v programech Photoshop a Lightroom. A do 14 dnů vám zašlu pomocí některé ze zasílacích elektronických služeb výsledné fotografie v plném rozlišení.

A máme hotovo! To je celé. Není se čeho bát. Teď stačí jen kliknout na rezervační formulář a domluvit si termín focení.

Tak s chutí do toho a já se na Vás a vaše mazlíčky už teď moc těším.

Váš fotograf

Martin 

Na fotografie se vztahují autorská práva
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!