SlužbyProfesionální portréty vašeho psa, koně nebo jiného mazlíčka

Profesionální portréty vašeho mazlíčka zachycují jeho jedinečnou osobnost a krásu v nezapomenutelných obrazech, které vám navždy budou připomínat chvíle strávené s ním


Portrétní exteriérové focení s profesionálním osvětlením 

Díky profesionálně nasvícené scéně budete mít portrét vašeho pejska či koníka v téměř životní velikosti na černém pozadí, který může zdobit třeba stěnu vašeho obývacího pokoje.


Fotografování domácích zvířat v jejich přirozeném prostředí

Fotografování domácích zvířátek v jejich přirozeném prostředí zároveň zachycuje jejich charakter, osobnost a jedinečné vlastnosti. Rád přijedu nafotit vašeho mazlíčka nebo třeba celý vrh štěňátek k vám domů. 


Exteriérové focení na přírodním pozadí s vaším mazlíčkem

Exteriérové focení na přírodním pozadí s vaším mazlíčkem je nejen krásná a autentická zážitková aktivita, ale také skvělá příležitost zachytit vašeho pejska či koníka na rozkvetlé louce, lesní mýtině nebo v nedalekém parku.


Vytvoření rodinného portrétu s vašimi zvířátky

Vytvořím pro vás krásný a nezapomenutelný rodinný portrét, v němž se pokusím zachytit lásku a jedinečnost vztahu k vašemu mazlíčkovi


Vytváření fotoknih s vašimi mazlíčky

Vytvoříme  pro Vás jedinečnou fotoknihu plnou nezapomenutelných vzpomínek s vašimi mazlíčky.

Tato služba se řídí smluvními cenami, které závisí na požadovaném množství vámi vybraných fotografií dle platného ceníku dodavatele fotoknih. 


Fotografická dokumentace výstav, závodů nebo jiných akcí s vaším zvířecím miláčkem 

Fotografická dokumentace z výstav, závodů či jiných akcí zachytí eleganci a krásu vašeho miláčka.

Tato služba se řídí smluvními cenami, které závisí na požadovaném množství fotografií, doby strávené na akci a též vzdálenosti akce od místa působení fotografa. Výjimku tvoří akce navštívené fotografem z vlastní vůle, potom je stanovena pouze cena fotografie za kus.

Na fotografie se vztahují autorská práva
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!